fbpx
  • Lwówek Śląski, Sienkiewicza 21/23
  • Pn - Pt 9.00 - 17.00, Sob 9.00 - 13.00

O nas

KIM JESTEŚMY

PROFESJONALNY DUET OPTOMETRYCZNY

Misją naszej firmy jest zdrowie Państwa oczu, komfort w codziennym życiu i atrakcyjny wygląd, ponieważ okulary nie są juz „złem konieczny’, lecz często gustownym i modnym dodatkiem.

W naszych działaniach  jako zespół OpticDuo dokładamy wszelkich starań by te trzy aspekty realizować w jak największym stopniu:

  • Pragniemy, by proponowane przez nas produkty chroniły Państwa oczy, zapewniając im zdrowie i jak najlepsze funkcjonowanie przez długie lata. Jest to możliwe dzięki wykonaniu przez naszych specjalistów rzetelnego badania wzroku i doboru właściwej korekcji.
  • Dbamy o to, by proponowane przez nas rozwiązania optyczne uwzględniały indywidualne potrzeby i oczekiwania, co przekłada się na komfort użytkowania i lepsze życie. To soczewki są dopasowane do klienta, a nie klient do soczewek.
  • Staramy się dobrać odpowiednie oprawy, by stały się zarówno gustownym dodatkiem podnoszącym poczucie atrakcyjności, jak i ułatwiającym funkcjonowanie każdego dnia.Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, staramy się posiadać w swojej ofercie wszelkie nowości pojawiające się na rynku optycznym.

W swoim asortymencie posiadamy szeroki wachlarz produktów, poczynając od soczewek kontaktowych, okularów przeciwsłonecznych, gogli, zaś kończąc na setkach opraw okularowych.

Zaufanie oraz uśmiech  na twarzy zadowolonych klientów to cel zespołu OpticDuo, gdyż właśnie to daje nam największą satysfakcję i nadaje sens naszej pracy.

SALON OPTYCZNY OPTICDUO LWÓWEK ŚLĄSKI

WYKWALIFIKOWANY, PROFESJONALNY ZESPÓŁ.

Obecnie tworzy go młody z wieloletnim doświadczeniem duet optometryczny. Specjalizujemy się z korekcji wady wzroku, doborze okularów, soczewek kontaktowych zarówno u osób dorosłych jak i u dzieci.

Współwłaściciel firmy
Dyplomowany optometrysta - specjalista od korekcji wady wzroku. Numer optometrysty PTOO - NO09309.
Współwłaściciel firmy
Dyplomowany optometrysta - specjalista od korekcji wady wzroku. Numer optometrysty PTOO - NO14339.

UMÓW WIZYTĘ

Zaufaj profesjonalnej i doświadczonej firmie Optometrycznej. Zadzwoń i umów się na wizytę już teraz! +48 573 975 044

DLACZEGO OPTICDUO

ZADBAMY W PEŁNI
O TWÓJ WZROK

Wykwalifikowani specjaliści

Wykształcona kadra to pewność poprawnie wykonanego badania. Dla nas Twój komfort widzenia jest priorytetem.

Najlepszy wybór

Dobierzemy okulary, które pasują do każdego kształtu twarzy. Wybierzemy także oprawki, które korzystnie podkreślają cechy wyglądu danej osoby.

Pełna ochrona oczu

Badanie wzroku, dobór szkieł korekcyjnych i posługiwanie się soczewkami kontaktowymi gwarantuje poprawne widzenie.

10

lat doświadczenia

6

Ilość dni w tyg.

1643

Wykonanych okularów

10000

Zadowolonych klientów

SPRAWDŹ GDZIE JESTEŚMY

JAK DO NAS TRAFIĆ